Wasze wsparcie

Dzięki Wam powstało Centrum Młodzieżowe „Przystań”, w którym młodzi ludzie uzyskują pomoc w nauce, wsparcie emocjonalne, otrzymują możliwość poznawania siebie, rozwoju swoich zainteresowań, odkrywania możliwości. Organizujemy warsztaty, wyjścia, spotkania oraz wyjazdy (2019 - zimowy wyjazd na narty oraz wakacyjny wyjazd w Tatry, a także majowy weekendowy pobyt w Międzyzdrojach).

Nasze cele

Przed nami jeszcze wiele wyzwań i planów, do których realzacji potrzebujemy pomocy:

  • Poszukiwanie większego lokalu na profesjonalną działalność Centrum Młodzieżowego i jego sukcesywne wyposażanie.
  • Poszerzenie oferty o stałe poradnictwo psychologiczne, pedagogiczne, prawne, terapię pedagogiczną, logopedyczną, socjoterapię, doradztwo zawodowe oraz trening umiejętności społecznych.
  • Realizacja kilkumiesięcznych projektów: artystycznych, społecznych, sportowych (w zależności od zainteresowań wychowanków).
  • Stworzenie systemu wsparcia rodziny.
  • Stworzenie systemu stypendialnego dla wychowanków mającego na celu rozwijanie ich zainteresowań i umiejętności.
  • Stworzenie programu szkoleń dla wolontariuszy.
  • Dokształcanie i rozwój kadry pracującej z młodzieżą i rodzinami (szkolenia, warsztaty, kursy).

Jak możesz nam pomóc?

Przekaż darowiznę

Fundacja Akcja Serducho
ul. Marii Konopnickiej
71-151 Szczecin
Nr konta: 62 2490 0005 0000 4530 2848 4568
Tytuł: darowizna na cele statutowe

Darowiznę możesz odliczyć od podatku od osób prawnych, jak również fizycznych.

Odpisywanie od podatku

Siepomaga

Siepomaga.pl - to portal, za pomocą którego można w prosty sposób wesprzeć darowizną organizację lub konkretną inicjatywę. Również nasza Fundacja posiad swój profil na tej stronie. Możecie wspierać nas tutaj.

Istnieje możliwość dokonania jednorazowych darowizn lub regularnych - jako stały pomagacz / pomagaczka. Szczególnie zależy nam na regularnym wsparciu. Pomoże nam to bowiem w planowaniu naszych działań.

Fanimani

Fanimani.pl to portal, dzięki któremu pomagasz dokonując zakupów przez Internet. Wystarczy, ze założysz konto na stronie fanimani.pl, wybierzesz naszą organizację jako te, której chcesz pomagać. Możesz również zainstalować w swojej przeglądarce przypominajkę, która w momencie realizowania zakupów na stronie sklepu, przypomni Ci o dokonaniu darowizny.

fanimani.pl/akcjaserducho

Zostań Serduchowym św. Mikołajem

Jest to akcja, którą realizujemy przed świętami Bożego Narodzenia. Nasi podopieczni piszą listy do św. Mikołaja, a my poszukujemy osób, które tymi świętymi Mikołajami zostaną Wówczas przekazujemy list i prosimy o odpowiedź, zarówno w postaci prezentu, jak i w postaci listu do naszych podopiecznych.

Skontaktuj się z nami